Skip to the main content

Whatsappgroep voor spelmomenten

B.C. Almere werkt per spelmoment met Whatsappgroepen waarvoor het mogelijk is je aan te melden bij de groepsapp van het speelmoment waarvan je lid bent

Het doel van deze groep is tot het komen van een betere communicatie binnen de speelmomenten

Eenmaal aangemeld is het voor u mogelijk om:

  • Een partner zoeken als u een keer op een ander moment wil spelen dan op het moment waarop u met een vaste partner speelt.

Dit jaar kunt u ongelimiteerd op alle spelmomenten die BCA biedt spelen, zolang u maar met een partner komt. Die zoekt u via Whatsapp

  • Als vrijwilliger een oproep te doen wie een eventuele dienst kan overnemen.

Het nut hiervan is overduidelijk.

  • Als u een keer zonder partner zit door vakantie/ziekte of wat dan ook van uw partner, dan kunt u in de app een oproep doen of er iemand is die met u wil spelen.

(U kunt deze persoon dan persoonlijk of via de appgroep benaderen om samen te spelen) Wij hopen op deze wijze het aantal paren dat uitvalt te verminderen.

(Immers als er 12 paren afzeggen wil dat niet zeggen dat er 24 leden niet kunnen komen spelen)

  • Als u verlaat bent door file, of gemiste bus, of wat dan ook, dan kunt u dat laten weten zonder dat u weet wie de wedstrijdleider is, door dit in de app te zetten.

Dit voorkomt een hoop stress bij wedstrijdleider en computerbeheerder en dat is wel zo prettig.

Natuurlijk zijn er nog meer mogelijkheden en die gaan we in de toekomst zeker ontdekken.

 

Wat we echter zeker niet in deze App doen:

  • Afzeggen meer dan twee uur voor aanvang! Dit omdat de Computerbeheerder de aanmeldingen van de site haalt. Hij/zij gaat niet de hele week op de app doornemen om te zien of er iemand heeft afgezegd, dat is ondoenlijk (en tevens een van de redenen waarom “het boek” is afgeschaft.
  • Onderlinge berichten! Ook als het het speelmoment betreft, dus geen appjes als “He, Miep, kan jij maandag? – He Nummer 1 gefeliciteerd – en zeker geen felicitaties bij verjaardagen etc.

De beheerder van de app gaat daar nauw op toezien. En onzinnige appjes verwijderen.

  • De App wordt niet gebruikt voor het doorgeven van nieuws, mededelingen en zaken die iedereen moet weten van TC en of bestuur.

Namelijk niet iedereen zal gebruik willen en/of kunnen maken van de App. Dat soort berichten blijft dus altijd via de mail gestuurd worden of op de site gezet.

Ik wijs u nog even op de mogelijkheid de appgroep op stil te zetten zodat je de berichten niet binnen ziet komen en alleen in de App hoeft te kijken als je het zelf van belang vind.

Wij hopen dat allen die gebruik maken van Whatsapp, zich aanmelden bij de Whatsapp groep of groepen van hun keuze. U kunt uzelf op alle whatsappgroepen aan laten melden, zodat u op de hoogte blijft wie een speler zoekt voor een bepaald spelmoment

Aanmelden voor de maandag en donderdag door het sturen van een whatsappbericht naar Ronald de Bruin: 0615905053, onder vermelding van uw “naam” en “BCA maandag of BCA donderdag”

Aanmelden voor de dinsdag door het sturen van een whatsappbericht naar Jos Wieleman: 06-15644296 onder vermelding van uw “naam” en “BCA dinsdag”

Aanmelden voor de woensdag door het sturen van een whatsappbericht naar Theo Heijerman: 06-16545050 onder vermelding van uw “naam” en “BCA woensdag”

 

 

 

Andere artikelen
Zomerdrives 2025

Zomerdrives 2025

Vanaf maandag 2 juni en dinsdag 3 juni starten de Zomerdrives van B.C. Almere weer. Deze worden dit...

24/05/2025 - Ronald de Bruin
planning vrijwilligers zomerdrives 2025

planning vrijwilligers zomerdrives 2025

Hierbij de planning van de zomerdrives. Veel plezier en de vrijwilligers bedankt voor hun...

20/05/2025 - Leo van der Kallen
Uitslag Flevolands bridgekampioenschap 1 maart 2025

Uitslag Flevolands bridgekampioenschap 1 maart 2025

Totaal 1 Almere 1 330 2 Sans Fumare 302 3 Zeewolde 287 4 ...

02/03/2025 - Rob Kemper