Skip to the main content

Start seizoen 2025-2026

Beste leden,

Het nieuwe seizoen staat weer voor de deur en de TC heeft weer haar best gedaan alle voorbereidingen te treffen.

Hieronder een korte samenvatting van de belangrijkste punten om met zijn allen er weer een succesvol seizoen van te maken!

  1. Meld je aan voor de speelmomenten, het liefst natuurlijk voor het hele seizoen en meld je duidelijk af wanneer je niet komt. Als er iets niet klopt in de aanmelding moet de computerbeheerder ter plekke opnieuw indelen waardoor de hele zitting later moet starten.
  2. De eerste drie wedstrijden van het seizoen: openingsdrive, zitting 1 en zitting 2 zijn top-integraal willekeurig ingedeeld om iedereen na drie zittingen een ranking te geven waarna de lijnen worden ingedeeld op sterkte. Je start- en vervangende ranking is 75. Het clubkampioenschap gaat over alle gespeelde zittingen in een competitie (en is dus iets anders als je ‘Ranking’, dat is je speelsterkte op dat moment, niet over het gehele seizoen)
  3. De Whatsapp groepen werken erg goed: zowel de vrijwilligers van de dag als het zoeken van een partner werkt naar ieders tevredenheid. Meld je aan bij de groepen als je wilt spelen op een ander dan je vaste moment! (zie competitie berichten hoe dat gaat)
  4. We hebben drie vaste speelmomenten: maandagmiddag, dinsdagavond en woensdagmiddag. De donderdagavond wordt een ‘kroegbridge’ moment waar we geen clubkampioenen, rankings of vrijwilligersplanningen hebben. Ook is er geen aanmelding op de site. Dit alles wordt door de leden die willen spelen zelf georganiseerd en afgestemd (via de Whatsappgroep). Uitslagen kunnen wel op de site verwerkt worden. Dit moment is voor iedereen nog onvoorspelbaar hoe het gaat lopen dus dat moeten we gewoon ervaren samen.
  5. Er is verschil in speelmomenten; qua ‘sfeer’, qua speelniveau, qua locatie, qua vrijwilligers en qua opkomst. Echter voor de TC zijn alle speelmomenten gelijk en er gelden overal de zelfde regels en afspraken: Systeemkaart mee (ook als gelegenheidspaar), de bridge-regelementen, respect en hoffelijkheid, je verantwoordelijkheid nemen als vrijwilliger, zorgen dat je aan-en afmelding klopt, samen klaarzetten en opruimen, gelijke regels voor ranking- en clubkampioenschappen. Afspraken hebben we als club en niet als speelmoment.
  6. Vrijwilligers zorgen dat we allemaal in clubverband kunnen bridgen. Het klaarzetten van alle materiaal en het dekken van tafels, dupliceren, maken van indelingen, arbitreren, loopbriefjes uitdelen, verwerken van uitslagen en opruimen gaat allemaal niet vanzelf. Help mee waar je kunt en onthoud dat een ander zich ook voor jouw plezier wekelijks inzet. Als je bijvoorbeeld een keer kunt dupliceren of wil weten hoe dat moet vraag en kijk vooral een keer mee, vele handen maken licht werk tenslotte!
  7. Lees de e-mailberichten van het bestuur en kijk af-en toe op de site. Heb je vragen? Vragen! Op de site staan de TC leden, stuur een mailtje of spreek een van de leden aan. Als TC doen we ons best om te doen wat we denken dat nodig is maar als je informatie mist of onduidelijk vindt doen we er graag iets aan!

Ik wens iedereen een sportief en fijn clubseizoen! Moge de besten weer 7e worden ;)

 

Robin Gelling

TC-lid BC Almere

Andere artikelen
Inschrijving 20ste Havenkomtoernooi geopend

Inschrijving 20ste Havenkomtoernooi geopend

Traditiegetrouw vindt op de vierde zaterdag in september het Havenkomtoernooi plaats, ook dit jaar...

11/08/2025 - Wolter Jan Mulder
BC Almere Interne 4 tallen

BC Almere Interne 4 tallen

Je dient lid van deze club te zijn om dit bericht te bekijken.
Al lid? Inloggen

11/08/2025 - Leo van der Kallen
Meespelen bij BCA: procedure aanmelden

Meespelen bij BCA: procedure aanmelden

Beste Bridgevrienden, Om mee te kunnen spelen dient u uzelf en uw partner als paar aan te melden...

11/08/2025 - Technische Commissie BCA